בריכות שחייה ובריכות נוי

אם יש לכם חצר ואין בה אלמנט מים כלשהו, אתם לא יודעים מה אתם מפסידים!
מקלחת גן מעבר לפונקציאליות שבה – חוזרים מהים ומשאירים את החול מחוץ לבית, מקלחים את הילדים מיד לאחר הבריכה (אם קיימת 🙂 ), יכולה בתכנון ועיצוב נכון להוות נקודת חן מקסימה בתוך גינתכם.
בריכות נוי ומפלי מים דקורטיביים, מעניקים אווירה פסטורלית ורוגע שקשה לתאר במילים או בתמונות. פכפוך המים, החיות שבאות לשתות, דגי הזהב ששוחים בבריכה משרים שלווה ואושר בל יתואר.
הקמת אלמנטים כאלה בחצר, דורשים יצירתיות רבה ולמעשה מהווים ממש יצירת אומנות, לכן אם אתם מעוניינים להקים בריכת נוי, מפל מים וגם מקלחת גן, אנחנו מזמינים אתכם לעשות צעד רציני בכיוון וליצור איתנו קשר. אנחנו כבר נדאג לכל השאר.

מעוניינים במידע נוסף?

בחרו את דרך ההתקשרות המועדפת עליכם ונשתמע בהקדם

גב מים (שכשוכית)

המון משפחות שרוצות בריכה בחצר באוירה טבעית בוחרות בפתרון של הקמת גב מים או בשפת העם – שכשוכית.
זוהי למעשה בריכה שמתפקדת מבחינה טכנית כמו בריכת אינטקס, אך בפועל מרגישה הרבה יותר נעימה, כיפית ומזמינה לטבילה.
אנחנו מזמינים אתכם לקחת את הצעד ולהקים גב מים שכזה בחצר ביתכם וכמובן שנשמח לענות ולייעץ בכל שאלה.

בריכות שחייה אקולוגיות

מי לא רוצה בריכת שחייה פרטית בחצר הבית?! בשנים האחרונות פורח לו תחום הבריכות האקולוגיות. מהי בריכה אקולוגית? בריכה שתהליך סינון וטיהור המים שבה מתבצע באמצעים טבעיים וללא כימיקלים כלל! התחושה של רחצה במי בריכה אקולוגית, קשה לתיאור במילים. המים רכים ונעימים, ללא ריחות ובתכנון ועיצוב נכונים, ההרגשה היא של רחצה במי מעיין הנמצא בחיק הטבע.
אנחנו מזמינים אתכם לבוא לטבילה בבריכה שלנו, דבר שאולי יקל עליכם את הבחירה.

בריכות שחייה

מי לא רוצה בריכת שחייה פרטית בחצר הבית?! אם לא השתכנעתם לגבי בריכת השחייה האקולוגית, אנחנו גם יודעים להקים בריכות אחרות מכל הסוגים והמינים, אז אתם מוזמנים לבדוק איתנו.

מפלי מים דקורטיביים

קול פכפוך המים של מפל מים בחצר הבית, מעניק שלווה שאי אפשר לכמת בכסף. האפשרויות להקמת מפל מים הן רבות, החל מאלמנטים מוכנים שיש רק למקם בחצר ועד אלמנטים אותם נתכנן ונקים במיוחד עבורכם.

בריכות נוי

בריכת נוי זהו אלמנט המים הכי מדהים שאתם יכולים לרצות להקים בחצר ביתכם. אומנם באופן מלאכותי, אבל בריכת נוי מתוכננת ומעוצבת היטב, מעניקה שלווה ורוגע ומכניסה את הטבע הביתה בצורה הכי אמיתית ועוצמתית שיש. מדובר במקור של אנרגיה המניע ויוצר סביבו מערך אקולוגי שלם שמזין את הנפש וגם את שוכני החוץ- חיות שונות, ציפורים ודגים. אם יש לכם התלבטויות, חששות ושאלות מאוד נשמח אם תדברו איתנו, כדי שננסה לעזור לכם לקבל החלטה.

מקלחות גן

קיימות אפשרויות רבות להקמת מקלחת גן בחצר הבית וכמו תמיד הכל שאלה של צרכים, רצונות ותקציב.
האם אתם רוצים מקלחת פשוטה יחסית שרק תשמש אתכם לרחיצת הילדים אחרי שהם יוצאים מהבריכה או שאולי אתם רוצים לייצר לכם פינה פסטורלית ואינטימית שתאפשר לכם מעבר לפונקצינאליות שבה, גם רגע של רוגע ושלווה?
אנחנו יכולים לחסוך לכם מלא התלבטות ומחשבות, אז פשוט צרו איתנו קשר.

מוזמנים להיות איתנו בקשר

אנחנו ב-BACKYARD רוצים ויודעים איך לעזור לכם, החל מייעוץ בביתכם ועד לתכנון תוכניות עיצוב, תוכניות לביצוע והקמת החצר עצמה על כל היבטיה.
נשמח מאוד אם תיצרו איתנו קשר בדרך המועדפת עליכם כדי שנכיר ונשתמע.