הקמת גינות

חצרות של בתים צמודי קרקע, דירות גן ובתי עסק, כמו גם גגות ומרפסות של בתים בבניינים, מהווים שטח פורה להקמת חצר חלומותיכם.
כשמדברים עם אנשים על חצר, הם לרוב נוטים לדמיין שילוב בין עצים וצמחייה ,שבילים, תאורה נעימה, פרגולה, דק ואפילו בריכת נוי ואכן חצרות יכילו לרוב את אלמנטים אלו, אך חשוב להבין ולזכור שבעיצוב ותכנון חצרות יש לשים דגש על יצירת איזון בין מספר גורמים חשובים שיגרמו לכל מרכיבי החצר לזרום ולעבוד ביחד.  
ראשית נחקור ונגלה מה הצרכים והרצונות שלכם ולאחר מכן נדאג לתכנן חצר שתאזן בין כולם. בשלב התכנון, נשים דגש על ניצול השטח בצורה אפקטיבית, תוך התייחסות מעמיקה לפן העיצובי ומחשבה קדימה על הצד הפרקטי.

מעוניינים במידע נוסף?

בחרו את דרך ההתקשרות המועדפת עליכם ונשתמע בהקדם

עבודות באבן ועץ

שימוש באבן ועץ בהקמת חצרות מעניקים לנו מגוון פתרונות פרקטיים ופונקציונליים, כמו גם אפשרויות עיצוביות רבות. מסלעות, אדני רכבת וקירות אבן מאפשרים לנו לייצר מפלסים ותמיכות במקומות הדרושים. שבילים ומדרגות יעזרו לנו לייצר חופש תנועה וזרימה בחצר והצבת סלעים בגינה כאלמנט עיצובי מעניקה לנו דגש ועוצמה במקומות הדרושים. כמובן שנדאג לבחור ולשלב את סוגי האבן המתאימים ביותר לחצר שלכם, כך שישתלבו יחד עם האלמנטים האחרים שבה.

חיפויי קרקע

ניתן לחלק את חיפויי קרקע לשני סוגים עיקריים – חיפויים מתכלים וחיפויים שאינם מתכלים. החיפויים המתכלים הם למעשה אורגניים ומעניקים לקרקע ערכים אקולוגיים רבים. החיסרון בחיפויי זה, הוא משך החיים היחסית קצר שלו שדורש תחזוקה. בין החיפויים המובילים שאינם מתכלים, ניתן למצוא חלוקי נחל, חצץ וטוף בגדלים שונים, כאשר היתרון המובהק של שיטת חיפוי זו היא שברגע שבוצעה עבודת חיפוי טובה, כמעט ואין צורך לדאוג ולתחזק את חלק זה בחצר.

מדשאות מכל הסוגים

מי לא רוצה מדשאה בחצר הבית? מדשאה משמשת כמקום מפגש למשחק, כיף ורוגע ואין ספק שחובה להקדיש חלק מחצר הבית לטובתה. בשנים האחרונות, דשא סינטטי הפך להיות פופולרי מאוד והשאלה האם לבחור במדשאה טבעית או סינטטית, היא שאלה מורכבת ויש להתייחס להיבטים רבים – מיקום בחצר, צרכי המשפחה, תקציב, זמן לתחזוקה, חסכון במים.
נשמח לבוא להתרשם ולהמליץ לכם עלהמדשאה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

תאורת גן

מעבר לשימוש המשתמע משמה, לתאורת גן אספקטים רבים בתכנון ועיצוב חצרות. החל מבחירת גופי התאורה עצמם ועד לעוצמת, מיקום וכיוון התאורה, שימוש בגופי תאורה מאפשר לנו להאיר את הגינה בצורה פרקטית, תוך השגת העצמה והדגשת אלמנטים אותם נרצה להדגיש. קיימים מקרים בהם משפחות רוצות לחסוך ולכן מוותרות על תכנון והתקנת תאורת גן שתתאים לחצר שלהם וכך הן מפסידות אלמנט מאוד משמעותי ועוצמתי בחצר שלהם. קיימים היום פתרונות תאורה רבים, אז פשוט צרו איתנו קשר ונדאג להמליץ לכם על הפתרון הטוב ביותר לחצר שלכם.

ריהוט גן

מגוון האפשרויות לרכישת ריהוט גן מחומרים שונים, היא בלתי מוגבלת כיום. יחד עם זאת לעיתים נדרשת התאמת ריהוט גן כך שינצל את המרחב בצורה מיטבית תוך יצירת אווירה אותה לעיתים קשה להשיג באמצעות רהיטי גן רגילים.
ספסלים, פינות ישיבה, נדנדות, שולחנות אוכל ושולחנות קפה הם רק חלק קטן מהריהוט שניתן לתכנן ולבנות לחצר שלכם.
לא חסרים מקורות השראה והשמיים הם הגבול…

מוזמנים להיות איתנו בקשר

אנחנו ב-BACKYARD רוצים ויודעים איך לעזור לכם, החל בייעוץ חינם בביתכם ועד לתכנון תוכניות עיצוב, תוכניות לביצוע והקמת החצר עצמה על כל היבטיה.
נשמח מאוד אם תיצרו איתנו קשר בדרך המועדפת עליכם כדי שנכיר ונשתמע.