בנייה בעץ ומתכת

תחום הבנייה בעץ ומתכת הפך להיות נגיש מאוד לכל אחד עם חוש טכני.
ציוד כמו מסור דיסק, מקדחה, מברגה ורתכת כבר לא יקרים כבעבר ויש מגוון רחב של סוגים בשוק המספקים מגוון אפשרויות יחסית רחב.
עם כל זאת, אם ברצונכם לקבל תוצאה שתראה מצוין ותחזיק למשך שנים רבות, נדרשות מצדכם יכולות תכנון, עיצוב, הבנה מעמיקה (בפרויקטים מורכבים) וכמובן הרבה זמן פנוי וסבלנות.
לנו ב-BACK YARD יש ידע וניסיון רב ונדע להתאים את הפתרון המושלם עבורכם בלי כל כאב הראש של תכנון תוכניות, הזמנת חומר גלם, רכישת ציוד ומן הסתם השקעת המשאב היקר ביותר שלכם – זמן.
אנחנו יכולים לספק לכם כל עבודה בעץ ומתכת, תוך ירידה לפרטים הקטנים והתחשבות בכל הגורמים החשובים לכם.

מעוניינים במידע נוסף?

בחרו את דרך ההתקשרות המועדפת עליכם ונשתמע בהקדם

דקים

בחירה ברצפת דק מקנה מראה טבעי, נעים ויפה המהווה חלופה יפה לריצוף רגיל או כל ריצוף אחר. בשל הגמישות היחסית בהתקנתו וטווח העלויות הסביר שלו בהתחשב בעלויות אחזקה עתידיות, השימוש בדק נפוץ בחצרות בתים צמודי קרקע, במרפסות בתים בבנייני מגורים, בפארקים ציבוריים ומרפסות בבנייני משרדים. קיימים סוגים רבים ושונים של רצפות דק, כאשר חלוקה גסה היא לעצים "קשים", עצים "רכים" ועץ סינטטי. 
צרו איתנו קשר ונדע להמליץ לכם על סוג הדק המתאים לכם ביותר.

פרגולות

הקמת פרגולה מעץ או מתכת או שילוב של השניים, יכולה לספק לכם מענה למספר רחב של צרכים – הצללה, הורדת הטמפרטורה בחצר והבית, הגנה מפני רטיבות ומים גם תחת הפרגולה וגם בבית וכמובן בל נשכח את אלמנט היופי.
אם אתם רוצים להקים פרגולה ולא יודעים באיזה כיוון לבחור, אנחנו מציעים לכם ליצור איתנו קשר ובאמצעות מספר שאלות נוכל לייעץ ולהכווין אתכם לכיוון מתאים שיענה על מכלול הצרכים שלכם.

מטבחי חוץ מעץ

בשנים האחרונות משפחות רבות בוחרות להקים מטבח חוץ כשהסיבה העיקרית לכך היא הנוחות והגמישות שמטבח כזה מאפשר.
מטבח חוץ מעץ, מהווה חלופה יפה מאוד למטבח חוץ עשוי, אבן, בטון או מתכת, כאשר נקודה עיקרית היא האפשרות לנייד מטבח כזה במקרה של מעבר דירה, כך שאם אתם שוכרים בית ועדיין חולמים על מטבח חוץ, אתם לא צריכים לחכות לבית חלומותיכם, דברו איתנו ונתכנן לכם מטבח שתוכלו לנייד בעתיד.

בתי עץ

בית העשוי עץ או בית על העץ הוא חלומם של רבים. בבניית בית מעץ לרוב נבנה שלד מעץ או מתכת, כאשר הרצפה, הקירות, הגג ושאר מרכיבי הבית, תלויים בסגנון אותו בוחרים. לסגנון בנייה זה יתרונות רבים – מהירות הבנייה, בידוד איכותי שמביא לחסכון באנרגיה ועוד מעלות רבים.
בית על העץ זה כבר סיפור הרבה יותר כיף 🙂
נשמח לייעץ ולהקל עליכם לקבל החלטה, אז פשוט דברו איתנו.

עבודות ייחודיות

לכל עבודה בעץ או מתכת או שילוב של השניים, עבודות שדורשות יצירתיות ומקצועיות, אנחנו הכתובת. נדנדות, ספסלים, בתי עץ, חיפויי עץ ייחודיים, מיטות בהזמנה אישית ועוד.
אנחנו אוהבים אתגרים, אז אתם מוזמנים לנסות אותנו.

אנחנו ב-BACKYARD רוצים ויודעים איך לעזור לכם, החל בייעוץ חינם בביתכם ועד לתכנון תוכניות עיצוב, תוכניות לביצוע והקמת החצר עצמה על כל היבטיה.
נשמח מאוד אם תיצרו איתנו קשר בדרך המועדפת עליכם כדי שנכיר ונשתמע.